allianz acente

Bursa – Nilüfer  Allianz Sigorta Acentesi 

Lidyalılar Sigorta

Adres

23. Nisan Mh, Mithatpaşa Cd. No:22/16, 16100 Nilüfer/Bursa

Telefon

0224 453 06 33
0532 420 1894

E-Posta

info@lidyalilarsigorta.com cahitkaner@lidyalilarsigorta.com

Ürünlerimiz

Araç Sigortaları

En uygun kasko teklifi ile sizi ve aracınızı güvence altına alırken, sektörde olmayan ayrıcalıklar ve hasar konusunda uzmanlaşmış ekibiyle hasarınızı en kısa sürede karşılar.

Sağlık Sigortaları

İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçim özgürlügü sağlayarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve modüler sağlık sigortası ürünleri ile sayısız alternatiften size ve bütçenize uygun olanları seçerek kendinize özel sağlık sigortasını oluşturabiliriz.

Konut Sigortası

Hem ev sahiplerinin, hem de kiracıların rahatlıkla yararlanabileceği ürünümüz ile konutunuz ve dilerseniz içinde yer alan eşyalarınız yangından hırsızlığa ve su baskınına kadar birçok riske karşı uygun fiyatlarla güvence altına alınır.

Dask

Zorunlu bir sigorta olan DASK ile binalardaki deprem ve deprem nedeni ile oluşabilecek maddi zararlar güvence altına alınır.

İşyeri Sigortaları

İşyeriniz ve isteğinize bağlı olarak içinde yer alan muhteviyatınız yangın, hırsızlık ve su baskınından iş durması ve kira kaybına kadar birçok riske karşı güvence altına alınır.

Sorumluluk Sigortaları

Sorumluluk Sigortaları kapsamındaki çalışmalarını uzman ve deneyimli kadromuzla sizlere sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

Toplamda 30 yılı aşkın bankacılık ve finans deneyimi olan bir ekibiz. Uzun yıllar Yapı Kredi Bankası Bursa Ticari Şube Müdürlüğü yapmış Selma Atik liderliğinde dinamik ve tecrübeli bir ekip oluşturduk. Finans , Dış Ticaret , Tahsilat Yöntemleri , Risk Yönetimi , Nakit yönetimi konularında bilgi ve deneyim sahibiyiz. Otomotiv, tekstil, gıda, kimya, metal vb. sektörlerde birçok finans projesi içerisinde yer aldık.

 

Bugüne kadar ki iş yaşamımızda inandığımız ve bize daima yol gösteren temel değerlerimiz ve iş yapış biçimimizi etkileyen ilkelerimiz;

Saygınlık, Dürüstlük ve Açıklıktır.

 

SAYGINLIK
100%
DÜRÜSTLÜK
100%
AÇIKLIK
100%

EKİBİMİZ

cahit kaner

Cahit Adil Kaner

Selma Atik

Selma Atik

alacak sigortası uzmanı

Büşra Aker

İş Ortaklarımız

BİZE ULAŞIN

Mail: info@lidyalilarsigorta.com

Tel: 0224 453 06 33 GSM: 0532 420 18 94

Adres; 23 Nisan Mh. Mithatpaşa Cd. No:22/16 Nilüfer Bursa / Türkiye

tr_TRTurkish
Yazışma Başlat
Bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz !
Merhaba,
Size Nasıl yardımcı olabilirim?